Надіслати запит
особистий кабінет | реєстрація
Про нас
Про нас
Послуги
Послуги
Вантажі і транспорт
Вантажі і транспорт
Наші новини
Наші новини
Вакансії
Вакансії
Контакти
Контакти

«ІСТ-Захід» – міжнародна транспортно-експедиторська компанія, яка працює на логістичному ринку України з 2000 року і на сьогодні є одним з лідерів у цій галузі. Послугами нашої компанії користується багато українських та міжнародних виробників.

Наша компанія – це компанія з успішною історією розвитку. Усе розпочалося в 1972 році із заснування International Container Transport (ICT) у німецькому місті Нойс. І от уже понад тридцять років ми працюємо, використовуючи найкращі німецькі традиції: організованість, злагодженість, виключна точність та пунктуальність.

В Україні якість та сервіс компанії стали доступні з 1992 року, коли в Києві відкрився її перший офіс. На теренах Західної України перший регіональний офіс відкрився в Івано-Франківську в 1995 році. Ефективні управлінські рішення та особливий підхід до клієнтів стрімко підсилював позиції ІСТ у Західному регіоні. Це й обумовило створення в 2000 році дочірнього транспортно-експедиційного підприємства «ІСТ-Захід» з головним офісом у м. Львові. Адже саме Львів з давніх-давен був на перехресті усіх торгових та транспортних шляхів. Тому де, якщо не тут, розпочинати свій шлях новоствореному та вже дуже амбітному експедиційному підприємству!

Дбаючи про максимальну зручність для клієнтів, ми почали розгалужувати регіональну мережу підрозділів. Поступово з’явилися нові офіси в Тернополі, Чернівцях, Ужгороді, Луцьку, Рівному, Вінниці, Сумах, Донецьку, Запоріжжі.

Транспортний сервіс найвищого рівня, який надавала група компаній «ІСТ-Захід», був гідно оцінений не лише вдячними клієнтами. Нас відзначили як «Лідера транспортної галузі України-2004» у рамках загальноукраїнського проекту «Україна транспортна». І з цього часу щороку ми підтверджуємо це звання.

Нашим клієнтам немає потреби звертатися з кожним транспортним питанням до різних експедиторів. Ми задовольняємо всі потреби клієнта, забезпечуючи повний транспортний сервіс найвищого рівня. Саме для підсилення своїх виробничих потужностей у 2006 році у Львові було відкрито складський комплекс з логістичним терміналом площею 1200м2 і офісним приміщенням площею 300м2.

Ми забезпечуємо всі види перевезень у рамках одного підприємства. Враховуючи міжнародні можливості компанії, перевеземо будь-який обсяг вантажів усіма видами транспорту. Саме тому спектр експедиторських і транспортних послуг, які ми надаємо, – найширший в Україні:


Перевагами співпраці саме з нашою компанією є:

На сьогодні ІСТ Груп налічує понад 47 філіалів у Європі, Америці, країнах Балтії та СНГ, а підрозділи «ІСТ-Захід» працюють майже в кожному обласному центрі України. У нашому розпорядженні складський комплекс у м. Львові і один із найбільших та найсучасніших логістичних терміналів у м. Києві. За результатами 2014 року «ІСТ-Захід» продовжує займати позиції лідера на транспортно-експедиційному ринку.

Ось чому, доручивши свій вантаж у наші надійні руки, Ви можете бути впевнені: вантаж буде доставлено в потрібне місце в обумовлений час і за прийнятною ціною! Скориставшись послугами «ІСТ-Захід» один раз, Ви неодмінно станете нашими постійними клієнтами.

Наші новини

Підприємство ДТЕП "ІСТ-Захід" прийнято асоційованим членом АМЕУ

Підприємство ДТЕП "ІСТ-Захід" прийнято асоційованим членом асоціації міжнародних експедиторів України (АМЕУ). Ми переконані, що це стане ще одним аргументом довіри до нашого підприємства міжнародних команій і підкреслить постійний, стабільний розвиток нашого підприємства.