Надіслати запит
особистий кабінет | реєстрація
Про нас
Про нас
Послуги
Послуги
Вантажі і транспорт
Вантажі і транспорт
Наші новини
Наші новини
Вакансії
Вакансії
Контакти
Контакти

Актуальна інформація

ICT

"ІСТ-Захід" прийнято асоційованим членом АМЕУ

"ІСТ-Захід" прийнято асоційованим членом асоціації міжнародних експедиторів України (АМЕУ). Ми переконані, що це стане ще одним аргументом довіри до нашого підприємства міжнародних компаній та підкреслить постійний і стабільний розвиток нашого підприємства.


Представник групи компаній «ІСТ-Захід» взяла участь у спільному заході компаній-партнерів Nestle в Україні - «Альянс заради молоді»: підсумки першого року в Україні

ICT

На початку червня в м.Київ партнери Nestle обговорили результати співпраці у проекті з працевлаштування молоді. Після обговорення відбувся брифінг, на якому були підведені підсумки спільної роботи компаній-партнерів «Альянсу заради молоді» в Україні. На прес-конференції виступили керівники Nestle в Україні та представники компаній партнерів.

Під час прямої трансляції з швейцарської штаб-квартири віце-президент Nestle S.A. Луїс Кантарелл зазначив, що за рік роботи в «Aльянсі заради молоді» більше 60% бізнес-партнерів значно покращили практику найму на роботу молоді. Впродовж минулого року учасники «Aльянсу заради молоді» підготували навчальні програми та надали робочі місця 50 тисячам молодим європейцям.

В свою чергу група компаній «ІСТ-Захід» зробила свій вклад в розвиток та підготовку молодих кадрів. За останній рік представники групи компаній «ІСТ-Захід» неодноразово брали участь у різноманітних заходах спрямованих на залучення молодих кадрів до роботи в нашій компанії. Особливу увагу ми приділяємо адаптації та навчанню молодих спеціалістів, які тільки розпочинають свій трудовий шлях, і ми разом прямуємо до успіху.

Працівники «ІСТ-Захід» поглиблювали свої знання в теорії і практиці митно-брокерських процесів

Бути професіоналом - це означає постійно вдосконалюватися у своїй професії.Міжнародні транспортні вантажні перевезення завжди пов’язані з процедурою тривалого митного оформлення вантажів. Існує відносно великий перелік документів,обов’язкових для пред’явлення, тому додаткові знання у сфері митного оформлення вантажів значно полегшують цей процес.

Йдучи в ногу з часом, група компаній «ІСТ-Захід» організувала для своїх працівників навчальний семінар з цього питання. Ділилися своїм досвідом та знаннями митно-брокерських процесів наші колеги, керівники приватного підприємства "Корпус ПІ".

ICT

ICT

Підприємство ДТЕП «ІСТ-Захід» долучилося до створення всесвітнього довідника Enabling the business of agriculture (comparing regulatory good practices). Дякуємо за довіру!

ICT

Законодавство