Надіслати запит
особистий кабінет | реєстрація
Про нас
Про нас
Послуги
Послуги
Вантажі і транспорт
Вантажі і транспорт
Наші новини
Наші новини
Вакансії
Вакансії
Контакти
Контакти
1.	Правила користування сайтом  групи компаній «ІСТ-Захід»

Виконуючи дії із реєстрації облікового запису в «Особистому кабінеті», Користувач гарантує, що він є належною мірою правоздатним, повністю дієздатним та/або, у відповідних випадках, уповноваженим своїм підприємством.

1.1.	Права та обов’язки Користувача 
1.1.1. Надавати достовірну інформацію та постійно підтримувати її в актуальному стані, а саме:
•	реєстраційні дані;
•	дані про вантаж або транспорт, зокрема: дату завантаження, маршрут, параметри вантажу та транспорту, контактні дані (телефон, е-mail, адресу).
1.1.2. Вживати заходів для убезпечення свого облікового запису на Сайті (включаючи контроль за зв’язкою логін-пароль, адресою електронної пошти тощо); нести повну відповідальність за всі дії, вчинені з використанням облікового запису;  невідкладно сповіщати групу компаній «ІСТ-Захід» про будь-які випадки несанкціонованого використання облікового запису Користувача третіми особами; не використовувати неправдиву інформацію.
1.1.3. Не реєструвати та не використовувати одночасно більш ніж один обліковий запис. 
1.1.4. Дотримуватися загальноприйнятих норм ввічливості незалежно від використовуваних каналів комунікації з іншими Користувачами. 
1.1.5. Не використовувати, без спеціального дозволу, Сайт для повідомлення будь-якого виду рекламної інформації та/або для масового повідомлення будь-якої інформації, що не відповідає тематиці Сайту.
1.1.6. Не вчиняти недобросовісних дій, спрямованих проти інших Користувачів та/або групи компаній «ІСТ-Захід», зокрема, реєструватись на Сайті використовуючи реєстраційні, персональні або контактні дані інших осіб чи компаній, без достатніх на те повноважень, а також розміщення будь-якої іншої неправдивої інформації, щодо істинної особистості фізичної особи або достовірних даних про фірму, які користуються Сайтом.
 1.1.7. Не реєструвати та не використовувати одночасно більш ніж один обліковий запис.

 
1.2. Права та обов’язки групи компаній «ІСТ-Захід»
1.2.1. Запитувати, як на індивідуальний розсуд, так і в межах системи верифікації (атестації), підтвердження наданих Користувачем даних і приймати рішення щодо дійсності облікового запису Користувача на підставі результатів таких запитів.
1.2.2. Блокувати та/або скасувати (видалити) реєстрацію облікового запису Користувача, зокрема, у таких випадках:
- Порушення умов реєстрації та/або використання облікового запису;
- Порушення правил розміщення вантажів, транспорту та/або іншого використання інформації;
- Успішні або неуспішні спроби обходу технічних засобів захисту інформації, що їх використовує група компаній «ІСТ-Захід», різного роду атаки, спрямовані проти Сайту, зокрема, але не виключно, із умисним використанням можливих помилок у скриптах Сайту.
1.2.3.	Менеджери групи компаній «ІСТ-Захід», які безпосередньо контактують
з Користувачем, обробляють інформацію про вантажі і транспорт та, за необхідності, розміщують заявки на Сайт. 

2.Контактна інформація
Контактна інформація про групу компаній «ІСТ-Захід» розміщена в розділі «Контакти». 
3. Правила розміщення заявок з вантажів та транспорту
3.1. Розміщувати заявки може будь-який Користувач після успішної реєстрації на Сайті.
3.2. Після аналізу нашої з Вами співпраці та підтвердження відповідності Вашого коду ЄДРПОУ, адміністратор сайту надасть можливість підписатися на розсилання актуальних замовлень та вільного транспорту групи компаній «ІСТ-Захід», у напрямах, які Вас цікавлять. 
3.3. У розділах Сайту «Вантажі» та «Транспорт» дозволено розміщувати інформацію виключно про наявність вантажів та вільного транспорту.
3.4. Заявки, що не будуть відповідати п. 1.3. цих правил, будуть видалені, а користувачеві, який розмістив ці заявки, буде заблокована можливість надавати пропозиції.
3.5. Для того, щоб розмістити заявку з вантажу/транспорту, необхідно в формі додання заявки заповнити всі обов’язкові поля, які позначені зірочкою. 
3.6. Заповнення форми заявок повинно відбуватися строго відповідно до призначення полів.
3.7. У заявці на перевезення вантажу необхідно зазначати точні пункти завантаження/вивантаження у відповідних полях.
3.8. У разі невідповідності заповнення заявки правилам, така заявка буде відхилена.
3.9. У графі «Примітка» можна зазначати тільки ту інформацію, для якої не передбачені окремі поля в заявці.
3.10. Заявки автоматично видаляються з обробки після закінчення «дати завантаження».

4.	Політика конфіденційності групи компаній «ІСТ-Захід»

Мета – надати інформацію про використання Вашої особистої інформації, яка збирається протягом відвідування нашого сайту.

Відповідальність за зібрану особисту інформацію на Сайті

Ми вживаємо технічних та організаційних заходів для захисту Вашої конфіденційної інформації від несанкціонованих дій третіх осіб. З нашого боку доступ до персональних даних має обмежена кількість працівників, яким ця інформація потрібна для здійснення обробки даних від нашого імені та в цілях, прямо передбачених політикою конфіденційності. Усі вони беруть на себе зобов’язання із дотримання конфіденційності й у разі порушення зазначених зобов’язань будуть підлягати, у міру можливості застосування, дисциплінарній, цивільній, адміністративній та/або кримінальній відповідальності.
Доступ до Вашої конфіденційної інформації також може бути здійснено через звичайну систему авторизації з використанням Вашого логіна та  пароля. У разі Вашого зневажливого ставлення до самостійного убезпечення облікового запису треті особи можуть отримати несанкціонований доступ до Вашої інформації, за що ми жодним чином не несемо відповідальності. 

Мета збору ваших особистих даних 

Однією з цілей нашого сайту є надання інформації про те, хто ми та що ми робимо. Ми збираємо та використовуємо особисту інформацію (у тому числі імена, адреси, номери телефонів та адреси електронних поштових скриньок) для кращого надання Вам необхідних послуг або інформації. Тому ми використовуватимемо особисту інформацію у таких цілях:
• обробка відправлених заявок;
• відповіді на скеровані запити;
• керування або виконання наших обов’язків, пов’язаних із будь-якою угодою між Вами та нами;
• передбачення та розв’язання питань, які можуть виникати в процесі нашої з Вами співпраці.
Ви можете надавати свої персональні дані або іншу інформацію, використовуючи різні канали зв’язку, які розміщуються в розділі сайту «Контакти». 
Крім того, якщо в будь-який момент Ви забажаєте припинити використання Вашої інформації у будь-якій із зазначених цілей або з усіма з них, зверніться до нас. Ми припинимо використання Вашої інформації з такими цілями якомога швидше, наскільки це можливо.
Ми поважаємо особисту інформацію, тому застосовуємо заходи для забезпечення продовження захисту прав на конфіденційність.

Безпека ваших особистих даних
Оскільки ми цінуємо особисту інформацію, ми забезпечимо належний рівень її захисту. Для цього застосовуємо відповідні технології та політику, метою яких є захист Вашої конфіденційності від неавторизованого доступу та неналежного використання
 
Зміни в політиці 

Періодично ми можемо змінювати політику конфіденційності. Якщо будуть внесені будь-які суттєві зміни до цієї політики конфіденційності або до способу застосування Ваших особистих даних, ми опублікуємо ці зміни на цій сторінці, а також докладемо максимальних зусиль для сповіщення Вас про будь-які суттєві зміни.