Надіслати запит
особистий кабінет | реєстрація
Про нас
Про нас
Послуги
Послуги
Вантажі і транспорт
Вантажі і транспорт
Наші новини
Наші новини
Вакансії
Вакансії
Контакти
Контакти
Автомобільні перевезення
Перевезення негабаритних вантажів
Авіаційні перевезення
Морські перевезення
Логістика. Збірні вантажі

Одним з основних, але не єдиним напрямом діяльності нашої компанії є автомобільні перевезення. Від моменту заснування компанії в Україні «ІСТ-Захід» здійснювала перевезення між країнами Західної Європи і колишнього СРСР. Відтоді ми постійно освоюємо нові напрями і види перевезень.

На сьогодні ми обслуговуємо регіони Західної, Центральної та Східної Європи, Скандинавії, Балтії. Ми раді запропонувати клієнтові перевезення до Балкан, Казахстану і Середньої Азії, Росії і Закавказзя. Ми можемо доставити вантажі автомобілем до Ірану, Індії, Китаю та інших віддалених країн. Це можливо завдяки широкій мережі власних офісів компанії ІСТ в країнах СНД.

Наші партнери – найбільші і найнадійніші автоперевізники України, Європи та країн СНД, що мають найкращу репутацію в своїх країнах. Постійний технічний контроль за станом рухомого складу, обов’язкове страхування відповідальності і досвід водіїв забезпечують високу надійність і збереження вантажів.

Високий рівень якості послуг, які ми надаємо з перевезень вантажів автомобільним транспортом у всіх видах сполучень, можливий завдяки певним принципам:

Договірні відносини можуть бути укладені на будь-який період, при цьому підприємство фінансово гарантує їх виконання та конфіденційність. Група компаній «ІСТ-Захід» пропонує найширший в Україні спектр послуг з перевезення вантажів і надасть транспортні засоби для всіх видів автомобільних перевезень:

ICT доставить автомобілем будь-які вантажі (від мікросхем до екскаваторів) у будь-яке місце від Атлантики до Сибіру в точно обумовлений термін.

Окремим та одним із найскладніших видів перевезень є організація перевезень негабаритних, нестандартних і надважких вантажів. Воно є одним з найдорожчих видів перевезень і вимагає від організатора таких перевезень величезного досвіду. Саме такий досвід має «ІСТ-Захід». Ми пропонуємо нашим клієнтам не тільки транспортування, але й високоякісний сервіс з комплексного обслуговування перевезення негабаритних вантажів, у тому числі:

Ми використовуємо спецтранспорт, що спеціально призначений для перевезень будь-яких типів негабаритних, нестандартних і надважких вантажів:

Для забезпечення інтересів наших клієнтів ми завжди приділяємо увагу питанням безпеки і збереження вантажу, а також оптимізуємо ціну транспортування залежно від різних умов. Ми співпрацюємо з іншими автотранспортними та експедиційними компаніями, що дозволяє нам гарантувати безпечний транзит негабаритних вантажів іншими країнами, областями і регіонами.

Ми перевозимо:

Для організації перевезення негабаритних і небезпечних вантажів Вам не обійтися власними силами. Це і є наша робота – допомогти Вам розв’язати цю проблему.

ICT здійснює обробку авіаційних вантажів з 1994 року і є агентом багатьох міжнародних авіакомпаній, може запропонувати ексклюзивні тарифи на авіаперевезення у всіх напрямах. Мережа агентів ICT по всьому світу забезпечить відмінний сервіс у країнах призначення і забезпечить якісну доставку вантажу до дверей одержувача.

В екстрених випадках експрес-доставка авіавантажів здійснюється з аеропорту «Бориспіль» до будь-якої точки України протягом 24 годин.

ICT пропонує такі види послуг:

Ми розробили оптимальні схеми доставки вантажів у будь-яку точку планети, в обумовлений термін, за прийнятною ціною.

Морські перевезення були одним із основних напрямків діяльності компанії International Container Transport GmbH, починаючи з 1972 року. В Україні розвиток цього напрямку почався з відкриття офісу в Одесі у 1994 році. На сьогодні ICT є однією з провідних західних експедиторських компаній у галузі морських перевезень. З 1994 року значно зріс обсяг морських перевезень, а також розширився спектр послуг і географія перевезень.

Як окремий напрямок була виділена лінія між США і Україною за активної взаємодії з International Freight Transport, Inc., підрозділом ICT у США. На цій лінії ми пропонуємо найкращий в Україні сервіс і найпривабливіші ставки. Сьогодні ми маємо досвід роботи з усіма основними портами світу, а також розгалужену мережу агентів по всьому світу.

ICT надає весь комплекс послуг, пов’язаний з перевезеннями вантажів морем, а саме:

Використовуючи морські перевезення, ми забезпечимо найбільш економну і оптимальну для бюджету клієнта доставку вантажу з будь-якої найвіддаленішої точки світу.

Доставка збірних вантажів «від дверей до дверей» – одне з найскладніших транспортних завдань. Управління цим процесом схоже на управління оркестром: тут не обійтися без досвідченого диригента. Вчасно прийняти вантаж у відправника, наприклад, у Великобританії, Франції або Фінляндії, швидко доставити його до терміналу в Києві і потім передати одержувачеві в будь-якій точці України – завдання непросте, враховуючи відмінності у митному законодавстві різних країн, вимоги транзитних митниць і необхідність перевалювання вантажу на терміналах. Весь цей ланцюг повинен працювати злагоджено.

ICT виступає зв’язковою ланкою в цьому складному транспортному ланцюзі. Наші офіси в Німеччині, Великобританії і США, агенти у всіх країнах Західної і Центральної Європи забезпечать швидку та регулярну відправку із своїх країн. Партнери на кордонах і досвідчені водії забезпечать найшвидшу доставку до терміналу в Києві.

Співробітники відділу збірних вантажів залагодять митні формальності, оброблять вантажі на власному терміналі в Києві і відправлять одержувачеві в автомобілях ICT. Ми також доставимо збірні вантажі з України в країни Європи і США.

У наших руках є все необхідне для успішного управління процесом доставки:

Усе це забезпечує найкоротші терміни доставки і повне збереження вантажів. Ми доставимо вантажі за будь-якою адресою, за необхідності, розпакуємо і змонтуємо меблі, підключимо обладнання.

Для термінових і важливих вантажів ми розробили спеціальний сервіс – експрес-доставка по Україні впродовж 24 годин!

З 1993 року ми обробили тисячі вантажів з десятків країн світу. Наша мета – першокласний сервіс у доставці кожного вантажу. Ми постійно вдосконалюємо транспортні технології.

Ми раді повідомити Вам, що працює склад компаній ІСТ у м. Вишневе, який повністю відповідає усім показникам категорії А і є одним з найновіших складів в Україні та одним з кращих за технічними параметрами. Місткість складу становить 10.000 палет, він здатний прийняти на зберігання вантажі, еквівалентні місткості 300 магістральних автомобілів, має висоту до 13 метрів для висотного стелажного зберігання.

З 2006 року надає послуги складський комплекс групи компаній «ІСТ-Захід» у м. Львові. Його вирізняють:

Усі ці переваги роблять цей складський комплекс найоптимальнішим місцем для здійснення регіональної дистрибуції і зберігання товарів.

Наші новини

Підприємство ДТЕП "ІСТ-Захід" прийнято асоційованим членом АМЕУ

Підприємство ДТЕП "ІСТ-Захід" прийнято асоційованим членом асоціації міжнародних експедиторів України (АМЕУ). Ми переконані, що це стане ще одним аргументом довіри до нашого підприємства міжнародних команій і підкреслить постійний, стабільний розвиток нашого підприємства.